Menu
NECROEXPO

NECROEXPO – Międzynarodowe Targi Branży Pogrzebowej i Cmentarnej

Od 18 do 20 czerwca 2021 roku w Kielcach odbędą się Międzynarodowe Targi Branży Pogrzebowej i Cmentarnej NECROEXPO. Będzie to już dziewiąta edycja wystawy.

NECROEXPO już od ponad 15  lat uważane jest za jedno z kluczowych wydarzeń branży funeralnej w Polsce i całej Europie Środowo-Wschodniej. Łącznie we wszystkich edycjach udział wzięło 763 wystawców oraz 11 906 zwiedzających.

Podczas targów można zobaczyć produkty uznanych marek branży funeralnej. Oprócz nowoczesnych urn biodegradowalnych i trumien, w kieleckim ośrodku wystawienniczym natkniemy się na karawany, urządzenia służące spopielaniu zwłok, poligrafię funeralną, a także odzież dla pracowników branży pogrzebowej. W specjalnie przygotowanych salonach świec i zniczy oraz salonie florystycznym przygotowane będą modne w tym roku ozdoby nagrobkowe. Zabiegi kreacji wieńców, bukietów, wiązanek i innych kwietnych zdobień,  to idealna okazja do podpisania umowy na dostarczanie kwiatów do zakładów pogrzebowych i  kaplic

Oprócz najliczniej reprezentowanych firm polskich na Międzynarodowych Targach Branży Pogrzebowej i Cmentarnej regularnie pojawiają się przedstawiciele zakładów pogrzebowych i zarządców cmentarzy z 19 krajów, takich jak na przykład Austria, Wielka Brytania, Niemcy, Włochy, Hiszpania, Rumunia, USA, Węgry, Holandia czy Rosja. Podczas ostatniej edycji targów, która odbyła się między 14 a 16 czerwca 2019 roku, obecnych było 105 firm z 11 krajów, a ich stoiska odwiedziło niemal 1500 przedstawicieli branży. To pozwala przypuszczać, że podobną frekwencją będzie cieszyło się tegoroczne wydarzenie.

NECROEXPO to duże wydarzenie, obejmujące swoim zakresem także szeroki program towarzyszący. Przyjeżdżając w czerwcu do Kielc można zyskać sposobność do odwiedzenia licznych konferencji, szkoleń i prezentacji. Zmiany w prawie pogrzebowym, finansowanie branży funeralnej, marketing, konserwacja zwłok, obowiązek zwrotu kosztów pogrzebu i zadośćuczynienia za śmierć osoby bliskiej wskutek wypadku to tylko niektóre z tematów, które są systematycznie poruszane podczas targów. Seminaria prowadzone są przez profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem praktycznym w firmach pogrzebowych.

NECROEXPO dostosowuje swoją formę do obecnych warunków epidemicznych na świecie. Bezpieczeństwo to kluczowy czynnik, który musi zostać zapewniony podczas spotkań grup osób. Dzięki dużym przestrzeniom wystawienniczym, zachowaniu społecznego odstępu między stoiskami, wygrodzonymi miejscami do spotkań, a także nowoczesnymi bramkami dezynfekującymi, tegoroczna edycja Międzynarodowych Targach Branży Pogrzebowej i Cmentarnej będzie bezpieczna. Rejestracja dla mediów, wystawców oraz zwiedzających odbywać się będzie przy wykorzystaniu internetu, dzięki czemu liczba przebywających osób w jednym momencie na wydarzeniu będzie odpowiednio limitowana. Organizator zapewnia także oznakowanie, bezpieczne strefy do wejścia i regularną dezynfekcję części wspólnych.

Przedstawiciele branży pogrzebowej już mogą wpisać w swój kalendarz czerwcową datę.

redakcja  fot: Targi Kielce

REKLAMA


 


Sprowadzanie zmarłych z Anglii do Polski

Kontakt: 24h + darmowa wycena transportu zwłok

Doświadczenie – działamy na rynku transportu zmarłych od ponad 70lat.
Położenie geograficzne – posiadamy swoją filię w Belgii przez co gwarantujemy ograniczenie kosztu transportu zwłok do minimum.
Kadra pracownicza – Posiadamy niezbędne uprawnienia i zezwolenia, pozwalające nam realizować międzynarodowy transport zmarłych, a także specjalistyczną wiedzę, załatwiamy wszelkie formalności.
Kompleksowe i całodobowe działanie – zrealizujemy transport zmarłych zza granicy kompleksowo zajmując się formalnościami

Zakład Pogrzebowy ”Memento Mori” Wojciech Oleksiewicz
ul. Adama Mickiewicza 23
17-120 Brańsk

https://www.facebook.com/transport.zmarlych.do.polski/?msclkid=626aa023ca0811eca712740588c553ab

www.mementomori.podlasie.pl

 

Jedna odpowiedź do “NECROEXPO – Międzynarodowe Targi Branży Pogrzebowej i Cmentarnej”

  1. natalia pisze:

    Zakład Pogrzebowy ”Memento Mori” jest ok Pan Wojtek to porządny człowiek. Waledek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Udostępnij