Menu
chińskie towary

Jakie chińskie towary opłaca się sprzedawać

Polacy jak i inne Europejczycy coraz chętniej importują towary z Chin. Wynika to z niskiej ceny chińskiej produkcji. Kupując towary w Chinach możesz sprzedać je w Europie nawet trzy-cztery razy drożej. Ale zanim zaczniesz zarabiać na chińskiej produkcji warto zastanowić się o łatwej i bezpiecznej dostawie towarów z Chin. Najtańszym sposobem importu jest transport drogą morską, a dzięki serwisowi https://m3cargo.com/pl/ Twój ładunek dotrze bezpiecznie i na czas.

To jakie produkty warto importować z Chin? Głównym argumentem przy wyborze produktów na sprzedaż jest możliwość zarobku, a im więcej tym lepiej. W niniejszymi artykule przyjrzymy się produktom wysokomarżowym (czyli takim, które można tanio kupić i drogo sprzedać) oraz produktom o niewielkim rozmiarze, co pozwala zaoszczędzić na transporcie.

Odzież i obuwie

W ciągu ostatnich lat jakość chińskiej odzieży i obuwia znacznie wzrosła. Elementy garderoby mało znanych marek ze znakiem „Made in China” są poważnymi konkurentami dla firm typu Zara, Adidas i Lacoste. Ceny na chińskie odzież i obuwie są dużo niższe, niż w europejskich galeriach handlowych, a popyt na nie co roku rośnie.

Męskie i damskie akcesoria

Zegarki, bransoletki, parasole, torby, plecaki, okulary, paski i rękawiczki. Te ta inne akcesoria są popularne o każdej porze roku, a narzut cenowy stanowi od 300% do 1000%.

Towary dla dzieci

Zabawki, wózki, artykuły dla niemowląt i wszelkiego rodzaju rzeczy ułatwiające życie rodzicom są zawsze na topie. Chiny produkują masę ciekawych rozwiązań z tej branży, a rodzice nigdy nie przestaną wydawać pieniędzy na swoje dzieci.

Etui na telefony i tablety

To są produkty o wielkim popycie, ich jakość zwykle nie ma znaczenia, a wybór jest ogromny. Narzut cenowy na etui zaczyna się od 300%.

Wyposażenie i akcesoria samochodowe

Gadżety i akcesoria do samochodów to niezbędne towary dla osób, które muszą spędzać dużo czasu za kierownicą. Do najbardziej popularnych należą szczotki do czyszczenia samochodów, pokrowce na siedzenia lub kierownice, rejestratory jazdy oraz lokalizatory GPS.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Udostępnij