Menu
film w plenerze

Jak przygotować się do pójścia na film w plenerze

Jeśli masz to szczęście i żyjesz w pobliżu kina polowego. To idealny czas, aby cieszyć się filmami plenerowymi pod gwiazdami. Niezależnie od tego, czy wybierasz się na film w parku w swoim mieście, na kościelne wydarzenie filmowe, czy nawet na wieczór filmowy na podwórku. Nasze wskazówki pomogą Ci w pełni wykorzystać ten wieczór.

Przybycie

Po pierwsze, będziesz chciał przybyć na wydarzenie wcześniej. Film rozpocznie się około zachodu, więc zaplanuj przybycie na 30-45 minut przed realizacją. Zapewni to czas na zaparkowanie i zabezpieczenie miejsca na trawniku ze wspaniałym widokiem na ekran.

Po przyjeździe koniecznie skorzystaj z łazienki. Miejsce może stać się zatłoczone. Warto zabrać ze sobą przekąskę i wodę. Jeśli chcesz kupić koncesje na miejscu, zrób to przed rozpoczęciem filmu, aby uniknąć długiego oczekiwania. Na początku filmu zawsze jest długa kolejka po popcorn. Przyda się też coś wygodnego do siedzenia. Przedmioty takie jak krzesła, koce, dmuchane materace, worki z fasolą i poduszki podłogowe to dobry wybór.

Jeśli wybierzesz krzesło, upewnij się, że jest to krzesło z niskim oparciem, aby inni siedzący za tobą mogli zobaczyć nadmuchiwany ekran filmowy. Również ze względu na innych pamiętaj, aby wyciszyć telefon komórkowy.

Ubranie

Dla wygody ubierz się odpowiednio. Letnie filmy w plenerze mogą czasami wkraczać w lata 90-te. Nawet w nocy. Na jesienne imprezy zabierz ze sobą kurtkę. Po zachodzie słońca jesienią temperatura spadnie i może być chłodno. Ubieranie się warstwami jest zawsze dobrym pomysłem na wypadek zmiany pogody podczas imprezy. Pamiętaj również o zabraniu sprayu na owady.

Bezpieczeństwo

Kolejnym problemem jest bezpieczeństwo. Koniecznie zabierz ze sobą latarkę, aby po imprezie bezpiecznie znaleźć drogę do samochodu. Będziesz także chciał sprawdzić, czy wokół ciebie nie ma niczego, co mogło wypaść z twoich kieszeni.

Wiele plenerowych imprez filmowych jest przyjaznych rodzinie. Czasami wydarzenie filmowe może być zatłoczone setkami, jeśli nie tysiącami ludzi. Jeśli masz małe dzieci, pokaż im, gdzie znajduje się obszar projekcji i poinstruuj je, aby się tam udały, jeśli się zgubią lub nie będą mogły znaleźć drogi z powrotem do miejsca, w którym siedzisz. Operator najprawdopodobniej będzie miał mikrofon do wygłoszenia komunikatu.

Film pod gwiazdami z przyjaciółmi i rodziną to wspaniały sposób na spędzenie ciepłej letniej nocy lub chłodnego jesiennego lub wiosennego wieczoru.
Jeśli nie chcesz jednak wybierać się do kina, a preferujesz seans w domu. Wybierz https://vod3.pl. Platforma jest niezwykle kompleksowa. Oferuje szereg ciekawych rozwiązań.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Udostępnij